Nasze miody

Zapraszamy do sklepiku z miodami w Olsztynie przy ul. Wędkarskiej 63 (dojazd od ul. Bałtyckiej).
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 514-932-855.


baba_icoSekret Baby Pruskiej

Miód wielokwiatowy

Jasny, słodki i łagodny w smaku miód pozyskiwany jest z letnich kwiatów, dzięki czemu kryje w sobie bogactwo i różnorodność wielu składników. Zawarte w nim pyłki sprawiają, że zmniejsza reakcje alergiczne. Jego właściwości wykorzystuje się przy takich dolegliwościach jak: anemia, zmęczenie, zapalenie gardła, przeziębienie. Miód wielokwiatowy pomocny jest w leczeniu chorób serca oraz regulacji ciśnienia. Dodaje energii!

Cena:

  • Duży słoik(950 gram): 35 zł
  • Mały słoik(400 gram): 20 zł

klobuk_icoPrzysmak Kłobuka

Miód z lipy

Pozyskiwany z kwiatów lipy miód ma wyrazisty smak z lekko wyczuwalną goryczką. Jego słoneczna, żółta lub zielonkawożółta barwa oraz kuszący zapach lipy dopełniają smaku. Znakomity środek wspomagający powrót do zdrowia, gdy męczy nas grypa czy przeziębienie bądź chore zatoki. Doskonale komponuje się z mlekiem lub herbatką. Uspokaja.

Cena:

  • Duży słoik(950 gram): 37 zł (wyprzedany)
  • Mały słoik(400 gram): 20 zł (wyprzedany)

barstuk_icoBarstukowy dar

Miód wielokwiatowy z cynamonem

Wielokwiatowy miód kremowany w idealnych proporcjach połączony z cynamonem oczarowuje smakiem i aromatem. Najważniejsze jednak, że zbawiennie działa na organizm i pozytywnie wpływa na zdrowie. Cynamon podnosi właściwości antyseptyczne miodu oraz doskonale wspomaga trawienie. Świetnie smakuje na porannej kanapce oraz jako dodatek w ulubionej kawie.

Cena:

  • Duży słoik(950 gram): 35 zł
  • Mały słoik(400 gram): 20 zł

gryczanyMJakubowy Rarytas

Miód gryczany

Ze względu na właściwości lecznicze, to prawdziwy skarb! Zawiera dużo rutyny, magnezu, żelaza i witamin. Stosowany w schorzeniach układu krążenia, miażdżycy, osłabieniu pamięci, a także po złamaniach. Wykazuje się cechami odtruwającymi wątrobę oraz wysoką aktywnością antybiotyczną. Polecany w szczególności osobom w podeszłym wieku.

Ceniony ze względu na wyjątkowe walory smakowe, w smaku ostry. Zdecydowanie wyróżnia go ciemnobrązowy kolor.

Cena:

  • Duży słoik(950 gram): 37 zł
  • Mały słoik(400 gram): 20 zł